Whatsap Destek Hattı

Hakkımızda

Avukat Ayşe Genç Hukuk ve Danışmanlık büromuz Samsun merkezli olup, Türkiye çapında sunmakta olduğu hizmetleri ile varlığına devam etmektedir. Şeffaflık en temel prensiplerimizden biri olup, aynı zaman da mahremiyet hukuk büromuzun vazgeçilmez ilkelerindendir. 

Vekil ve müvekkil ilişkisinin en temel yapı taşı olan güven ilişkisi çerçevesinde çalışmalarını devam ettirmektedir. Birinci planda ortaya çıkan ya da ortaya çıkması muhtemel her türlü hukuksal problemlerinize çabuk, etkin ve güvenli çözüm yolunu tespit edip, hukuk ilkelerine de bağlı kalarak, en iyi hizmeti vermeyi amaçlamaktadır. Bu prensip etrafında öncelikle müvekkillerimizin herhangi bir hukuki problemle karşılaşmaması için önleyici çalışmalar yapılmaktadır.

Çıkması olası problemlerde ise etkin çözümler ortaya konulmaktadır. Gereklilik halinde, idari ve yargısal merciiler nezdinde ki hukuki takip, açılan yahut açılması gereken davalarda vekaletname görevi alınmaktadır. Dava yoluyla çözümlenmesi kaçınılmaz anlaşmazlıklarda davanın olası getirileri ve riskleri müvekkile aktarılmakta, tüm bu aşamalarda ise, müvekkil ile sürekli diyalog ve iş birliği sağlanmaktadır.

Hukuki deneyimi ve farklı alanlardaki birikimiyle avukatlarımız, danışman ve destek biriminden oluşan ekibimizle hukuki danışmanlık hizmetini hakkıyla vermek adına var gücümüzle çalışıyoruz.