Whatsap Destek Hattı

Yasal Bilgilendirme

Bu internet sitesinde bulunan her türlü bilgi ve belge başta Avukatlık Kanunu ve ilgili diğer mevzuat ile Türkiye Barolar Birliği’nin Avukatlık Meslek Kuralları gözetilerek bilgilendirme amacıyla hazırlanmış olup, reklam veya ticari amaç güdülmemiştir.

Bu internet sitesinde bulunan hiçbir bilgi ve belge hukuki tavsiye niteliği taşımamakta olup, siteyi ziyaret eden kişilerle avukat-müvekkil ilişkisi tesis ettiği sonucunu doğurmamaktadır.

Bu internet sitesine dayanarak gerçekleşen ziyaretçi hareketlerinden, bu sitede yer alan hukuki nitelikteki her türlü bilgi ve belgelerden doğrudan veya dolaylı olarak kullanılmasından dolayı oluşacak zararlardan ve bu internet sitesinde verilmiş linkler aracılığıyla ziyaret edilmiş başkaca internet sitelerindeki her türlü olumsuzluklardan  hiçbir şekilde sorumlu değildir.

İnternet sitesinde bulunan tüm bilgi ve belgeler ile içerikleri tek taraflı olarak dilediği zaman değiştirme ve güncelleme hakkına sahiptir.

Bu internet sitesindeki her türlü bilgi genel geçer nitelikte olduğu için doğruluğu, güncelliği, güvenilirliği vs. konularında hiçbir suretle garanti ve taahhüt edilmemektedir.

Mahkeme, dava, dilekçe, savcılık ve avukatlık, vb. her türlü hukuk işlemlerinden yararlanmak için avukatınız ile birebir resmi prosüdürle danışmanlık almanızı tavsiye ederiz. Bu sitedeki bilgiler delil gösterilerek hukukta zarara uğramanız durumunda bu site ve avukat  Ayşe Genç ve bürosu sorumlu değildir. 

Bu internet sitesine giriş yapan ilgili kişiler internet sitesini ziyaret ettikleri süre kadar Gizlilik ve Çerez Politikası ile  Kişisel Veri Politikası içeriklerini okuyup kabul etmiş sayıldığı gibi ayrıca Aydınlatma Metni’nden  haberdar olmuş sayılmaktadırlar.

  1. Gizlilik ve Çerez Politikamıza buradan ulaşabilirsiniz
  2. Kişisel Veri Politikamıza buradan ulaşabilirsiniz
  3. Aydınlatma Metnimize buradan ulaşabilirsiniz
  4. İlgili Kişi Başvuru Formuna buradan ulaşabilirsiniz